2011-06-22 19:49: "Najlepszy z Najlepszych" w Bartoszycach
"Najlepszy z Najlepszych" to coroczna gala przygotowywana przez ZAO w Bartoszycach tuż przed samym końcem roku, gdy wyniki nauki uczniów są już dobrze znane, i wówczas warto pochwalić się ich dokonaniami na arenie całego miasta, a nie tylko w murach szkolnych. Tegorocznych wyróżnionych podczas gali było o wiele więcej niż w latach poprzednich.
Tą uroczystą galę ZAO organizuje kolejny rok z rzędu, zawsze towarzyszy temu podniosły charakter, famfary, dyplomy i duma samych uczniów, jak i ich rodziców, czy nauczycieli. Jest to pewnego rodzaju podsumowanie całorocznej edukacji w bartoszyckich szkołach, pokazuje poziom nauczania i ambicji uczniów.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.