2011-06-22 19:47: Sześciolatki pożegnały się z przedszkolem
Koniec roku szkolnego zawsze wyczekiwany jest przez uczniów, którzy wiedzą, że przed nimi dwa miesiące wakacji, po których powrócą do ławek szkolnych i nic się nie zmieni. Tymczasem z wielką niewiadomą koniec roku żegnały sześciolatki w bartoszyckich przedszkolach, bo jedno o czym wiedzą to fakt, że do przedszkola po wakacjach nie wrócą, dlatego ich pożegnanie z ulubionym miejscem zabawy zawsze jest wzruszające, tak jak w Przedszkolu Publicznym nr 2.
Takie odświętne stroje i poważne miny od razu sugerowały, że w Przedszkolu Publicznym nr 2 ma miejsce wielkie wydarzenie, tym razem związane z zakończeniem kilkuletniego czasu zabawy w salach z przyjaciółmi z grupy przedszkolnej, z "Pszczółkami". Odtańczony polonez spotkaniu nadał poważny charakter i uświadomienie wszystkim zebranym, że oto przedszkolaki są już na tyle dorosłe, że śmiało mogą pożegnać się z przedszkolem i rozpocząć edukację już w ławkach szkolnych.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.