2011-06-22 19:45: Słuchacze BUTW mają III rok za sobą
Dla wszystkich koniec roku, czy to służbowego, czy tego szkolnego zawsze jest czymś miłym, bo wiąże się z odpoczynkiem od codzienności, ale czy na pewno tego zdania są słuchacze BUTW, którzy również zakończyli swój III rok akademicki, trudno w pełni przewidzieć, bo w końcu nauka i spotkania sekcji to dla nich oderwanie od codzienności i błogiego leniuchowania. Tymczasem tegoroczne zakończenie roku akademickiego w BUTW połączone było z Walnym Zebraniem Stowarzyszenia.
Na różnych prelekcjach widać było zwykle mniejszą grupę słuchaczy, ale przy tak ważnych okolicznościach sala BDK, miejsce spotkań słuchaczy uniwersytetu było wyjątkowo wypełnione. To już III rok jak bartoszyczanie wspierają swym zainteresowaniem i zaangażowaniem powołaną formację, i nic nie wskazuje na to, że coś się w związku z uniwersytetem zmieni, dopuszczalne są jedynie zmiany na lepsze.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.