2011-06-22 19:42: IV Wojewódzkie Mistrzostwa w Tenisie Stołowym
Sprytem, ale przede wszystkim zręcznością musieli wykazać się natomiast zawodnicy biorący udział w sportowym spotkaniu, może już nie o randze Mistrzostw Polski, ale województwa na pewno, podczas IV turnieju tenisa stołowego, który tradycyjnie odbył się w Górowie Iławeckim.
Turniej w swoim założeniu ma przede wszystkim sportową zdrową rywalizację zawodników przy stole tenisowym, ale także jego celem strategicznym jest rozruszanie i podejmowanie nowych wyzwań przez wszystkich członków i uczestników m.in. środowiskowych domów samopomocy. Turniej w tym roku nie tylko nabrał innego wymiaru, bowiem rozgrywki po raz pierwszy odbywały się na dużej sali sportowej w Szkole Podstawowej nr 2 w Górowie Iławeckim, ale także udowodnił, że cel jego organizacji jest słuszny.
Oprócz drużyn z Centrum "Barka" w Górowie Iławeckim, swój udział zaznaczyły również reprezentacje z Ornety, Elbląga, Bartoszyc, Węgorzewa, Lidzbarka Warmińskiego, czy też Kętrzyna.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.