2011-06-16 16:45: Nowa hala sportowa w Sątopach
W Szkole Podstawowej w Sątopach o remoncie sali sportowej niewiele się mówiło, bowiem i niewielka to była salka do ćwiczeń, bez konkretnych wymiarów, i bez właściwego wyposażenia, stąd i długo marzeniem była nowa sala gimnastyczna, która mogłaby spełniać standardy, ale przede wszystkim stać się centrum sportowo-rekreacyjnym dla całej miejscowości. Po 45-ciu latach to co zawsze wydawało się nieosiągalne spełniło się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Do tej pory nawet w marzeniach nie była obecnie stojąca przy szkole sala sportowa, w pełni opomiarowana, z dodatkowymi pomieszczeniami gospodarczymi i salami ćwiczeń.
W tym przypadku i cierpliwość i moc tego jedynego w szkole marzenia była tak wielka, że radni miasta i gminy Bisztynek, tej jak i poprzedniej kadencji, stanęli przed bardzo poważnym zadaniem, jak wpłynąć na rozwój fizyczny dzieci, a przy tym kulturalny całej społeczności Sątop i okolic, by móc stworzyć Wiejskie Centrum Spotu i Rekreacji, z którego skorzystają mieszkańcy tak naprawdę kilku miejscowości.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.