2011-06-16 16:44: W Klubie Podróżnika rejs po Morzu Śródziemnym
Walerian Kiezik to postać bardzo dobrze znana w Bartoszycach, przede wszystkim dzięki fotografiom, ale wszyscy dobrze wiemy, że jest to wynik jego często odbywanych podróży tych bliskich i tych dalekich, o których stale mówi się w klubie podróżnika. Stąd na zakończenie spotkań w tym sezonie w MBP Klub Podróżnika wraz z Walerianem Kiezikiem popłynął rejsem po Morzu Śródziemnym.
Ten rejs w życiu autora spotkania to podróż typowo rodzinna, bowiem gdy rodzina mieszka od siebie daleko i nie ma czasu na wspólne częste spotkania, wówczas szuka miejsca, które będzie gruntem neutralnym, a przy tym bardzo ciekawym. Stąd nie przypadek zadecydował o tak wyjątkowym rejsie statkiem i zwiedzeniem kilku, a nie jednego portu.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.