2011-06-16 16:38: Finał konkursu "Życie mnie kręci"
Dostępność aparatów, kamer, czy po prostu telefonów komórkowych sprawia, że wszędzie błyskają flesze, filmujemy i robimy zdjęcia gdziekolwiek i komukolwiek, oczywiście specjalistami w tym temacie jest młodzież, stąd też i ona została zaproszona do I konkursu Małych Form Filmowych pod nazwą "Życie mnie kręci", którego organizatorem była KPP w Bartoszycach.
Konkurs ogłoszony został przez Komendanta Powiatowego Policji w Bartoszycach w marcu tego roku i był to pierwszy w tym regionie przegląd twórczości małoekranowej młodych ludzi. Wg założenia pomysłodawcy st.asp. Roberta Koniuszego z bartoszyckiej jednostki policji filmy konkursowe miały ukazywać wartości wynikające z faktu samego istnienia młodego człowieka, stąd nie istotne tak do końca było profesjonalne przygotowanie materiału, a sama treść i pomysł.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.