2011-06-16 16:36: Rodzinne spotkanie w Przedszkolu Publicznym nr 6
Najpierw było za gorąco, potem zbyt deszczowo, by móc przeprowadzić w Przedszkolu Publicznym nr 6 tradycyjny festyn rodzinny. Mimo to cierpliwość maluchów została wynagrodzona, bo nareszcie pogoda dopisała i popołudnie spędzone na terenie przedszkola wraz z rodzicami było wręcz idealne, stąd i sezon na festyny z przedszkolakami w roli głównej zamknął się w tym roku właśnie na działkach.
Na śniadanie, obiad czy podwieczorek dzieci z bartoszyckich przedszkoli nie czekają tak z utęsknieniem jak na wiosenno-letnie spotkanie w ramach organizowanych festynów rodzinnych. To wydarzenie zawsze zapisuje raczej stuprocentową obecność przedszkolaków, którzy wiedzą już, że podczas tego spotkania nie brakuje i czegoś do podjadania, ale przede wszystkim beztroskiej zabawy z rodzicami, którzy na czas festynu starają się odsunąć na bok pracę i zwykle poważne w niej miny.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.