2011-06-09 14:07: Z maskotkami na oddział dziecięcy
Jak powiedzieli tak zrobili, mowa o funkcjonariuszach Straży Granicznej, którzy 1 czerwca odwiedzili oddział dziecięcy Szpitala Powiatowego w Bartoszycach, i tym samym sprawili, że ci najmłodsi poczuli smak swego najweselszego święta. Dodajmy, że to nie tylko widok miłych gości ucieszył przebywających na oddziale, ale przede wszystkim to co funkcjonariusze przynieśli ze sobą, a więc worki z maskotkami, bajkami, a do tego słodkie co nie co.
Akcja była wynikiem zwykłej mobilizacji dorosłych, którzy mają dzieci i wiedzą jak przykro jest w tak miłe święto czas spędzać w szpitalu i zmagać się z chorobą. Stąd grupa funkcjonariuszy, która blisko dwa tygodnie temu, oddawała krew w punkcie krwiodawstwa za co standardowo otrzymuje się czekolady, postanowiła te słodkości przekazać dzieciom, i ich rodzicom znajdującym się obecnie w szpitalu, by w ten sposób pomóc im w zebraniu sił do uśmiechu, jaki zwykle gości na ich twarzach w czasie, gdy nie muszą być w szpitalu.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.