2011-06-09 14:05: Powrót do przeszłości ze SOSW
Każdy swój jubileusz pragnie zaznaczyć w szczególny sposób, stąd i SOSW im. Kawalerów Maltańskich szukał ciekawego pomysłu na organizację X festynu rodzinnego na terenie placówki. I jak się okazuje sprawdzone sposoby są najbezpieczniejsze i co pokazało doświadczenie najlepsze, więc skoro jubileusz to czas na wspomnienia, i hasło tegorocznego festynu zrodziło się samo "Powrót do przeszłości".
Dlatego na placu przy SOSW uczestnikom poprzez specjalne kąciki wspominkowe zafundowano podróż przez dziesięć wspólnych i minionych lat z festynem.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.