2011-06-01 14:44: Piknik mechatroniki w ZSP nr 1
Jak każdy piknik, tak samo i ten w ZSP nr 1 im. Kresowiaków kojarzony jest ze spotkaniem plenerowym, ale to jedyny łącznik tego typu imprez, bowiem ten piknik, który na terenie szkoły odbywa się po raz trzeci ma za zadanie, by wypromować zawód mechatroniki, którego edukacja odbywa się na terenie placówki.
W ramach realizowanego projektu pod hasłem "Mechatronika zawód przyszłości", w którym udział wzięli oczywiście uczniowie klas mechatronicznych ZSP nr 1 im. Kresowiaków, można było uatrakcyjnić szkolnictwo zawodowe i stworzyć uczestnikom projektu ciekawy plan zajęć, w tym m.in pozalekcyjnych.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.