2011-06-01 14:42: Sobota w SP 3 pod hasłem festynu
Z inicjatywy rady rodziców już po raz trzeci zorganizowano na terenie Szkoły Podstawowej nr 3 festyn rodzinny, z udziałem przede wszystkim uczniów tej szkoły wraz z ich rodzicami, oraz tych dzieci, którzy już niedługo przekroczą progi placówki i rozpoczną w niej edukację. Zatem nadrzędnym celem spotkania jak co roku jest stworzenie rodzinnej atmosfery, a także poznanie przez mieszkańców Bartoszyc Szkoły Podstawowej nr 3 z zupełnie innej strony.
Jak na każdym festynie tu również nie brakowało występów artystycznych, które wszystkim zebranym umilały sobotnie przedpołudnie, przez cały czas trwania spotkania. Ponadto jak zawsze chłopcy z zaciekawieniem korzystali z okazji, by móc poczuć się strażnikiem granicznym, bowiem na tę okazję przygotowano specjalny pokaz; a jednocześnie strażakiem, bowiem KP PSP pod to spotkanie zorganizowała pokazy i konkurencje z udziałem rzecz jasna rodzinny składów.
Rodziny ze sportowym przygotowaniem, ale także te, które to spotkanie potraktowały z uśmiechem wzięły udział w rozgrywkach, w tym m.in.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.