2011-06-01 14:39: XIV Bartoszyckie spotkania artystyczne
"Bartoszyckie spotkania artystyczne osób niesamodzielnych" to inicjatywa, która z każdym rokiem poszerza krąg zainteresowanych uczestnictwem nie tylko od strony publiczności, ale także prezentacji na scenie. Spotkanie odbyło się po raz XIV i ze względu na tak dużą liczbę chętnych uczestników, dotychczasowe miejsce zabawy, czyli BDK, należało zamienić na otwartą przestrzeń przy MOPS.
Ponadto ta optymistyczna liczba uczestników powoduje, że spotkanie podzielone jest na dwa dni, podczas których jeden należy do prezentacji zajęć środowiskowych placówek wsparcia dla osób z zaburzeniami psychicznymi. Drugi dzień natomiast zawsze należy do seniorów, stąd prezentacje dotyczą członków Domów Dziennego Pobytu, Klubów Seniora z naszego województwa, a także podlaskiego oraz z terenu obwodu kaliningradzkiego.
Zatem na specjalnie przygotowanej scenie w ciągu dwóch dni pojawiło się 32 placówki, a to oznacza, że blisko 400 osób wzdłuż i wszerz zwiedziło teren wokół MOPS-u.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.