2011-06-01 14:36: Koncert Katarzyny Groniec
Ledwo widoczna na scenie, ale słyszalna zdecydowanie poza nią, tak obrazowo można nakreślić postać Katarzyny Groniec, która wystąpiła na scenie BDK z koncertem zapisanym w utworach z kilku wydanych płyt z jej muzyką. Jej drobna postura ciała, w zupełności nie odpowiada temu, co ma do zaproponowania głosem, przenikającym nawet wówczas, gdy wykonywane partie mają brzmieć cicho. I z tego właśnie słynie, że śpiewa całym ciałem, ale przede wszystkim duszą, kształtowaną w tym kierunku od najmłodszych lat, bo jak sama mówi śpiewa od zawsze.
Scena była jej pisana, i to bez względu na to czy jest ona duża, czy mała, najważniejsze by odbiorcy byli właściwi i rozumieli teksty ukryte w dźwiękach muzyki.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.