2011-06-01 14:36: Dzień Dziecka w Bartoszycach
Mówi się, że dzieci i ryby głosu nie mają, na szczęście tylko tak się mówi, bo któż inny jak nie najmłodsi potrafią swoimi zdaniami dorosłych rozbawić do łez. Dlatego też ich święto, czyli Dzień Dziecka, musi być i głośny i wesoły, i choć największe atrakcje na maluchy czekają w domu dokładnie 1 czerwca, to wszyscy razem mogli się już bawić w ubiegłą niedzielę na po raz pierwszy zorganizowanym koncercie wyłącznie dla nich.
Jakikolwiek nie byłby powód do spotkania na Placu Boh. Westerplatte, pierwszy rząd zawsze należy do najmłodszych, którzy przepadają za tego typu spotkaniami.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,
2011-06-01 18:31, dodał: Anna
Super pomysł z utworzeniem grupy baletowej ! :)
2011-06-01 18:31, dodał: Anna
Super pomysł z utworzeniem grupy baletowej ! :)

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.