2011-05-25 17:29: VIII sesja Rady Powiatu
To już druga w tym miesiącu nadzwyczajna sesja Rady Powiatu, która odbyła się w sali konferencyjnej starostwa powiatowego. Oprócz radnych na sali obecny był Zbigniew Pietrzak, który tak jak w przypadku sesji radnych miejskich wystąpił z zaproszeniem na obrady komisji sejmiku województwa, które odbędą się 3 czerwca w Bartoszycach.
Tym razem, tak jak w przypadku poprzedniej sesji w tym miejscu, obrady również trwały zaledwie kilka minut co podyktowane było krótkim porządkiem obrad i zgodnością radnych co do zapisanych w nim uchwał, które dotyczyły zmian w Wieloletniej Prognozie Finansowej Powiatu Bartoszyckiego oraz zmian w budżecie powiatu na rok bieżący. Uchwały dotyczyły zatem uruchomienia środków finansowych na prowadzoną międzyszkolną wymianę młodzieży w ZSP nr 1 w ramach współpracy z Litwą, natomiast w ZSP nr 2 w ramach współpracy z Niemcami.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.