2011-05-25 17:25: Bakcyl 2011
Do tego przeglądu, który staje się co raz bardziej renomowany wśród licznych konkursów teatralnych, zgłaszają się zespoły i grupy teatralne z całego województwa. Znając rangę tego spotkania do Bartoszyc pod czujne oko jury przyjeżdżają najlepsze grupy, które uczestniczą w profesjonalnych warsztatach teatralnych, i stale podnoszą poziom swych prezentacji, począwszy od samej reżyserii, po kostiumy i przede wszystkim na grze aktorskiej kończąc. Przegląd skupia zatem te grupy, które chcą się pokazać, chcą kształcić się w tym temacie, i uszczypnąć dobre praktyki innych uczestników.
W tegorocznym XXXII Wojewódzkim Przeglądzie Teatrów Młodzieżowych Bakcyl 2011, który organizowany jest pod patronatem Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego Jacka Prosta, przy wsparciu Burmistrza Miasta Bartoszyce Krzysztofa Nałęcza oraz Starosty Powiatu Bartoszyckiego Wojciecha Prokockiego udział wzięło dziesięć zespołów m.in.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.