2011-05-25 17:23: Jubileuszowy Przegląd Twórczości Artystycznej OSW
Po raz trzydziesty, a ciągle z tym samym entuzjazmem i ogromnym zaangażowaniem zarówno organizatorów, jak i uczestników odbył się Wojewódzki Przegląd Twórczości Artystycznej Ośrodków Szkolno-Wychowawczych, na który oczywiście przyjeżdżają grupy z wielu zaprzyjaźnionych miast. Tegoroczny przegląd odbył się pod hasłem dwóch jubileuszy, po pierwsze dokładnie trzydzieści lat minęło odkąd powstał pomysł realizacji tego przedsięwzięcia, a po drugie to już piętnasty raz jak przegląd odbył się w Bartoszycach. Ten drugi jubileusz obecna dyrekcja zawdzięcza pomysłodawczyni ówczesnej dyrektor OSW w Bartoszycach Teresie Kozłowskiej, która zapoczątkowała nową, i przez wszystkich chętnie widzianą tradycję Ośrodków Szkolno-Wychowawczych.
Dumne jubileusze zasługiwały więc na specjalną część organizacyjną, która zebranych wprowadziła w bardzo podniosły nastrój za sprawą chóru kadry pedagogicznej ze SOSW w Bartoszycach.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.