2011-05-25 17:18: Elisabeth Duda z promocją książek w MBP
Znana jest przede wszystkim z programów telewizyjnych, w tym m.in. z "Europa da się lubić", gdzie promowała kraj, z którego pochodzi i do którego niejednokrotnie powraca, mowa o Elisabeth Duda. Telewizja i udział w programach to tylko część z pasji, które w Polsce realizuje Elisabeth, bowiem ukończona szkoła filmowa najbardziej skupiła jej uwagę i życie aktorki, która sama wybiera właściwe dla siebie role, nie chwytając czegokolwiek.
Stąd w oczekiwaniu na rolę ambitną napisała dwie książki, które bardzo szybko pojawiły się w księgarniach "Żożo i Lulu" oraz "Mój Paryż".  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.