2011-05-25 17:15: VII powiatowy konkurs ekologiczny
Konkurs "Edukacja ekologiczna podstawą poprawy ochrony środowiska", jest sztandarowym spotkaniem młodych ludzi, którzy ekologią interesują się z zamiłowania, ale przede wszystkim systematycznie pogłębiają wiedzę w tym temacie, niejednokrotnie ucząc dorosłych właściwego postępowania w celu ochrony środowiska. Ten konkurs co roku cieszy się popularnością, i nigdy nie jest tak, że brakuje mu uczestników, nawet jeżeli któraś z drużyn z własnych względów nie bierze w nim udziału, w to miejsce organizatorzy zapisują kolejnych chętnych.
Celem konkursu jest propagowanie zasad obowiązujących w całym środowisku przyrodniczym, a skierowany jest do szkół podstawowych na terenie całego powiatu, stąd tegoroczna liczba zgłoszeń mile zaskoczyła organizatora, którym co roku jest starostwo powiatowe. Reguła konkursu nie ulega zmianie, i od początku trwania obowiązują te same etapy, stąd łatwiej zebrać uczestników, i z edukacją o ekologii dotrzeć do wielu młodych talentów.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.