2011-05-25 17:14: Patryk Pikus z wernisażem w MBP Oddział dla Dzieci
Mało który dziewięciolatek wie już co chce robić w życiu, ale dla Patryka Pikusa z Lidzbarka Warmińskiego przyszłość nie powinna przynieść niespodzianek jeżeli chodzi o życie zawodowe i realizowanie marzeń związanych z pasją, jaką jest malarstwo.
Ten młody człowiek jest przykładem na to, że warto swój talent odkryć jak najwcześniej i znaleźć się wśród ludzi, którzy wskażą mu kierunek rozwijania tego talentu i cieszenia się nim. Patryk ma wokół siebie takich ludzi, którzy wierzą w jego zdolności i w to, że ten młody chłopak wykorzysta wszystkie jego walory. Jak wspomniał Patryk, autor trzeciej już wystawy, ale po raz pierwszy w czytelni MBP Oddziale dla Dzieci w Bartoszycach, rysuje bo to lubi, tak bardzo jak grę w piłkę, czy gry komputerowe z kolegami, ale tylko malarstwo tak bardzo go fascynuje, i temu poświęca najwięcej czasu.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.