2011-05-25 17:08: Family Cup 2011
Do tych zawodów także zaproszone zostały całe rodziny, ale tu jedynym warunkiem uczestnictwa było posiadanie swojego roweru oraz kasku, i oczywiście chęć udziału w zawodach pod hasłem Family Cup 2011, które do Bartoszyc powróciły po wielu latach. Za tym charakterystycznym , bo po raz XVI organizowanym Family Cup, kryje się oczywiście dobra sportowa zabawa prawie we wszystkich województwach kraju, które wyłaniają swoich faworytów na spotkanie finałowe w Kielcach.
Zawodnicy startowali w swoich kategoriach wiekowych z podziałem na płeć, ale najbardziej faworyzowaną podczas zawodów kategorią, była i jest zawsze kategoria rodzinna. Ponieważ pogoda sprzyjała spotkaniu przybyło wiele rodzin, ale przede wszystkim zawodników w każdej kategorii.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.