2011-05-25 17:07: I Miejska Liga w Piłce Siatkowej
Mecze rozgrywane były w hali sportowej ZS nr 1 w Bartoszycach, i jak to bywa w tej dyscyplinie, czyli siatkówce, trudno było przewidzieć czas trwania rozgrywek, jak i wyłonić faworytów. Te rozgrywki były jednymi z ciekawszych jakie zostały przeprowadzone, i to zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn. I jak powiedział na podsumowaniu koordynator tego sportowego przedsięwzięcia Wiesław Antonik, mecze pokazały piękne widowisko za sprawą dobrych akcji, obrony, a także właściwego dopingu ze strony publiczności, która nie opuściła rozgrywek do końca, mimo że kończyły się one bardzo późnym wieczorem.
Kategoria kobiet jak i mężczyzn rozgrywana była w dwóch rundach zasadniczej i play off, stąd ostatecznie III miejsce w kategorii kobiet po meczu z Urzędem Miasta zajęły Bartoszki, które na podium stanęły obok zawodniczek z Gimnazjum nr 2, bowiem dwa pierwsze miejsca należały właśnie do reprezentacji wspomnianego Gimnazjum, tyle że I miejsce zajęły bardziej doświadczone w siatkówce koleżanki ze starszych klas.
Widowiskowe mecze zaserwowali fanom piłki siatkowej mężczyźni, którzy skupieni w 7 drużynach wzięli udział w Mistrzostwach Bartoszyc I Miejskiej Ligi.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.