2011-05-25 17:06: Finał mini piłki siatkowej dziewcząt
Zacięte mecze, a tym samym ciekawe sportowe widowisko kształtowane jest u nas od najmłodszych lat, co widać również po rozegranych meczach, będących rozstrzygnięciem zmagań młodych siatkarek w Mistrzostwach Województwa Warmińsko-Mazurskiego w mini piłce siatkowej dziewcząt szkół podstawowych rozgrywanych w sali sportowej SP 7.
Podczas finału mini piłki siatkowej czwórek dziewcząt spotkały się już tylko cztery drużyny, w tym dwie z Bartoszyc, SP 3, SP 7, oraz z Pisza i Elbląga. Ponieważ w finale na cztery drużyny startujące spotkały się aż dwie drużyny z Bartoszyc miejsce na podium było zapewnione naszej reprezentacji. Stąd sukcesem zakończyły się rozgrywki ze strony SP nr 3, która została liderem i mistrzem województwa warmińsko-mazurskiego, pokonując na wszystkich etapach blisko 40 drużyn.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.