2011-05-18 11:54: Nowe Biuro Obsługi Klienta Bart-Sat-u
Od 17 lat siedziba Stowarzyszenia Telewizji Kablowej Bart-Sat mieści się w kamienicy przy Placu Konstytucji 3 Maja 19. Przez tyle lat główne wejście do kasy, a także Biura Obsługi Klienta mieściło się od strony podwórza, do czego wszyscy się przyzwyczailiśmy, ale od minionego poniedziałku wprowadzone zostały bardzo pozytywne zmiany, mamy nadzieję przede wszystkim ku zadowoleniu państwa.
Od 16 maja do państwa dyspozycji otwarte jest nowe Biuro Obsługi Klienta, które nadal mieści się w kamienicy przy Placu Konstytucji 3 maja 19, ale wejście do niego jest od strony fontanny. W jednym komfortowym wnętrzu przystosowaliśmy dwa punkty Biura Obsługi Klienta, oraz jeden punkt kasy.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.