2011-05-18 11:53: „Ośmiu wspaniałych”
"Ośmiu wspaniałych" pod takim hasłem odbyło się w sali konferencyjnej UM spotkanie, podczas którego statuetkami wyróżniono młodych, ambitnych i godnych do naśladowania uczniów bartoszyckich szkół.
Kandydatami do tak zaszczytnego wyróżnienia są uczniowie bartoszyckich szkół, którzy nie tylko są dobrymi w nauce, ale przede wszystkim są dobrymi ludźmi, na których zawsze można liczyć, i którzy w tym zabieganym świecie potrafią być pomocni i bezinteresownie angażować się w różne działania. Wyróżnieni uczniowie są więc grupą wolontariuszy, która została wskazana przez osoby dorosłe, często obserwujące ich poczynania. Natomiast całej idei nominacji służy jedna zasada określona w regulaminie konkursu stworzonego przez Fundację „Świat na Tak”, która dotyczy w głównej mierze rozpowszechniania optymizmu wśród młodych ludzi, a przy okazji budowania empatii do drugiego człowieka.
Stąd wśród tegorocznych wyróżnionych statuetką „Ośmiu wspaniałych” znalazły się zarówno osoby indywidualne, jak i całe grupy wolontariuszy, w tym Paulina Bloch, Jakub Kulas, Alicja Zielenkiewicz.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.