2011-05-18 11:51: Szkoła cukrzycy ma swój finał
Szkoła cukrzyków początkowo z nieśmiałym udziałem zainteresowanych, ale przy ostatnim wykładzie już przy pełnej sali zakończyła cykl spotkań edukacyjnych. Siedem różnorodnych spotkań, ale wszystkie w jednej tematyce zapoczątkowały nowy sposób przekazywania wiedzy osobom dorosłym.
To co tak przyciągało uczestników spotkań w ramach "Szkoły cukrzyków" to założony ramowy program. Spotkania były przewidywalne zarówno pod kątem organizacyjnym, jak i tematycznym.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.