2011-05-18 11:47: Z reformą oświaty zapoznały się trzy grupy odbiorców
Nie unikniemy reformy oświaty , i czy nam się podoba, czy też nie, wejdzie ona w życie. Natomiast ci, którzy wykorzystają jej pozytywne walory mogą zagwarantować, że przyszłość uczniów już w życiu zawodowym jest lepsza niż nam się wydaje.
Najistotniejsze planowane zmiany w oświacie, które zostały przedstawione podczas konferencji z udziałem dyrektorów szkół, radnych oraz przedsiębiorców, dotyczą przede wszystkim szkół zawodowych, które zmienią się na lepsze, dzięki innemu nastawieniu, z naciskiem na praktykę. Obecnie w naszym powiecie uczniowie do wyboru mają cztery takie placówki zawodowe, w tym dwa ZSP w Bartoszycach, w Górowie Iławeckim i SOSW.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.