2011-05-18 11:46: HDK ze Straży Granicznej w akcji krwiodawstwa
W najbliższy piątek 20 maja na Placu Boh. Westerplatte straż graniczna obchodzić będzie uroczyście 20-lecie funkcjonowania. W ramach obchodów już na początku tygodnia do tych uroczystości włączył się graniczny klub Honorowych Dawców Krwi, który zorganizował dwudniową zbiórkę tego najcenniejszego daru, którym chcą obdarować najbardziej potrzebujących pacjentów.
Tym razem nie na terenie placówki Straży Granicznej w Bezledach, a w Centrum Krwiodawstwa w Bartoszycach, które mieści się w Szpitalu Powiatowym, przeprowadzono dwudniową zbiórkę krwi, w której główny udział wzięli funkcjonariusze Straży Granicznej, zarówno z Bezled, Górowa Iławeckiego, Sępopola.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.