2011-05-18 11:44: Wieczór autorski Marzenny Płocharskiej
Życie płata nam tyle niespodzianek, że czasami trudno im podołać, bo z jednej strony są one bardzo przyjemne, z drugiej natomiast powodują chaos w dotychczas dobrze poukładanym świecie. Ale reguła jest jedna, bo i jednym i drugim należy podołać, poukładać je w całość tak, by nie zaszkodzić sobie i bliskim, a jednocześnie wyciągnąć wnioski z nich płynące i dzielić się nimi, by innych te niespodzianki codzienności tak bardzo nie zaskoczyły. Stąd pomysł na zebranie tych wniosków w jedną całość, czyli w książkę, tak jak zrobiła to autorka promowanej książki „Jestem, zrozumieć siebie” Marzenny Płocharskiej.
Marzenna Płocharska ze swoją książką odwiedziła więc czytelnię MBP w Bartoszycach, opowiadała o niej, a jednocześnie nawiązała kontakt z bartoszyczanami, bowiem sama pochodzi z Mrągowa, gdzie pisze, pracuje i cieszy się życiem.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.