2011-05-18 11:43: Koncert Łady Gorpienko w Bartoszycach
Z pozoru drobna kobieta, po której trudno spodziewać się takiego pokładu energii, i tak twardego stąpania po ziemi. Z pochodzenia Ukrainka, ale od wielu już lat na stałe mieszkająca w Polsce, stąd zapewne ogromny wewnętrzny temperament, którym potrafi zjednać sobie otoczenie, o czym przekonała się również bartoszycka publiczność podczas występu artystki w Restauracji „U św. Mikołaja”.
Od początku życie Łady Gorpienko krążyło wokół sceny, więc kierunek edukacji jasno był określony, ale jak sama zaznacza, nie samą sceną człowiek żyje, i ona nie zapomina jednocześnie o swym drugim, i jak mówi najważniejszym powołaniu, bycia żoną.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.