2011-05-18 11:42: Marcin Pałasz z promocją książek dla dzieci i młodzieży
Wszyscy spodziewali się starszego pana, z posępną miną i pełnym dumy kreowanym obrazem na twarzy, że oto przede nimi stoi autor trzynastu książek dla dzieci i młodzieży. Tymczasem zaskoczeniem było, gdy przed zwykle nastawioną na nudę podczas takich oficjalnych spotkań młodzieżą, pojawił się człowiek młody nie tylko duchem, ale także wiekiem, który od pierwszych minut zjednał sobie krytycznych zwykle odbiorców.
Autor unika garniturów, i jak mówi dzięki prezentowaniu własnej osoby takim jakim jest na co dzień, ma bliższy kontakt z odbiorcami i uczestnikami rozmów, dla których pisze, a którzy jednocześnie są często jego bohaterami, a on sam z nimi po prostu dorasta. Pierwszą książkę napisał wyłącznie dla jednego z członków rodziny, i jak mówi coś chwyciło, z jednej jak i drugiej strony.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.