2011-05-18 11:39: Mistrzostwa SOSW
Imprezy plenerowe ruszyły pełną parą, stąd i wokół co raz więcej organizowanych spotkań sportowych, wśród nich na Orliku przy ul. Limanowskiego rozegrano Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego w piłkę nożną drużyn 6-osobowych do lat 19-stu Specjalnych Ośrodków Szkolno-Wychowawczych.
Jak przystało na rozgrywki piłki nożnej, mecze mimo wyjątkowo tego dnia wysokiej temperatury rozegrane zostały do końca z zachowaniem zasad gry fair play. Zwycięstwo było w zasięgu każdej drużyny, stąd i pojedynki na boisku były bardzo zacięte, chodziło bowiem o tytuł mistrzowski województwa w piłkę nożną drużyn sześcioosobowych Specjalnych Ośrodków Szkolno-Wychowawczych, w których udział wzięło sześć drużyn.
Kilka drużyn, a na wszystkie mecze potrzebnych było kilka godzin na otwartej słonecznej przestrzeni.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.