2011-05-18 11:38: IX bieg majowy skupił blisko 200-stu zawodników
Bieg majowy co roku skupia rzesze sympatyków, i to zarówno tych aktywnie uczestniczących, jak i tych, którzy tego dnia przychodzą wesprzeć swoich faworytów lekkoatletów, a przy okazji podpatrzeć ciekawe sportowe widowisko, nawet jeśli odbywa się ono w strugach deszczu.
Łącznie w IX biegu majowym udział wzięło blisko 200-stu zawodników, spośród których większą grupę stanowiła płeć męska. Mimo to podczas biegu każda kategoria wiekowa była na tyle oblegana przez startujących, że o zwycięstwo trzeba było powalczyć, nawet w sytuacji gdy jest się 2,5- letnim najmłodszym uczestnikiem biegu, bo tacy zawodnicy również chętnie są widziani przez organizatorów, bowiem to oni za sobą na bieg przyprowadzają całe rodziny i budują wspólnie zamiłowanie do sportu. Jak co ro ku najtrudniejszych rywali miała kategoria gimnazjalistów, którzy w tym roku tłumnie stanęli na linii startu.
IX bieg majowy rozpoczęła najmłodsza grupa startujących, a mianowicie kategoria dziewczęta (przedszkola rocznik 2004 i młodsi) trasa biegu ok.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.