2011-05-11 10:54: Matury 2011
Maj to nie tylko przyjemne majówki, ale przede wszystkim matury, dla jednych to koszmar nocny, dla drugich po prostu egzamin, który należy zdać, by ruszyć po dalszą edukację. Egzamin dojrzałości rozpoczął się tuż po pierwszym majowym weekendzie 4 maja, a zakończy się dopiero 24 maja, i wówczas maturzyści odetchną z ulgą, a także poczują smak ciepłych wiosennych i spokojnych już dni.
Matura to brzmi dumnie, ale ile za tym słowem idzie wyrzeczeń i stresu wiedzą oczywiście jak co roku kolejni abiturienci, dla których maj nie kojarzy się z pachnącą trawą i pąkami drzew, a nauką, a raczej jej pełnym rozwinięciem podczas egzaminu. Tegoroczne matury ruszyły swoim pędem 4 maja, i na początek maturzyści zmierzyli się tradycyjnie z pisemnym egzaminem z języka polskiego.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.