2011-05-11 10:52: Rozpoczął się sezon plenerowych spotkań na tzw."patelni"
Pogoda jak na majówkę przystało była mało sprzyjająca, ale tradycji stało się zadość i pierwsza plenerowa impreza z udziałem bartoszyczan odbyła się na tzw. "patelni", rozpoczynając tym samym nowy sezon w życiu kulturalnym mieszkańców.
Choć w pierwszy majowy weekend pogoda nie zachęcała do tradycyjnych wyjazdów i odpoczynku na świeżym powietrzu, to czuć było unoszący się zapach grillowanych kiełbasek, ale przy samym grillu w taką pogodę był tylko jeden kucharz, który pilnował, by przekąski nie uległy spaleniu. Każdy kto mógł wybierał jednak ciepły koc i zacisze domowe, a odważniejsi i ciekawi tego, co w mieście podczas długiego weekendu się dzieje, na cel wyprawy wybierali Plac Boh.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.