2011-05-11 10:51: C.d. akcji z żonkilami
Pola nadziei przypomnijmy, to zwykle kawałek placu w widocznym miejscu, gdzie Stowarzyszenia Opieki Paliatywnej sadzą żonkile, kwiaty nadziei i wsparcia. Takie pole od kwietnia ma swoje miejsce również w Bartoszycach na Placu Konstytucji 3 Maja, a w ramach propagowania idei niesienia pomocy osobom znajdującym się pod opieką hospicyjną przygotowano ciąg dalszy akcji związanej z żonkilami.
Stąd na ulicach miasta w dzień organizacji młodzieżowego koncertu pojawiło się blisko trzydziestu wolontariuszy działających na rzecz Warmińsko-Mazurskiego Stowarzyszenia Opieki Paliatywnej, którzy wśród mieszkańców zbierali datki pieniężne z przeznaczeniem na typowe zaplecze ze sprzętem medycznym. Każdy kto tego dnia dołączył do akcji otrzymywał w zamian żółtego wiosennego żonkila, i ku uciesze wolontariuszy osób z tymi kwiatkami pojawiało się co raz więcej.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.