2011-05-11 10:48: Apel papieski w SP nr 3
Beatyfikacja Jana Pawła II nie dotyczyła tylko jednego dnia. Do wspólnego przeżywania tego podniosłego wydarzenia nawoływali księża, ale także dzieci, które szkolnymi apelami udowadniały, że Jan Paweł II zasługuje na nasze zainteresowanie, stąd tego typu spotkania odbyły się tuż przed niedzielną beatyfikacją, jak i po niej, tak jak w SP nr 3.
Beatyfikacja Jana Pawła II wywarła na wszystkich wiernych ogromne wrażenie, powróciliśmy do biografii Karola Wojtyły, przypomnieliśmy sobie jego nauki i z powrotem wróciliśmy na drogę, którą nam wskazał w dążeniu do pełni duchowego szczęścia. Tego dnia korzystaliśmy z modlitwy, a najmłodsi bardzo często po raz pierwszy odkrywali prawdę, którą głosił Jan Paweł II, prawdę ukrytą w Jego przesłaniach i Jego całym pontyfikacie.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.