2011-05-11 10:47: Komunia św. w kościele farnym
Pierwsza komunia święta zawsze wywołuje emocje, i to nie tylko te związane z przygotowaniem całej uroczystości zarówno w kościele jak i w domu, ale dużo większą rolę odgrywają emocje związane z samym sakramentem i chwilą gdy młody katolik wkracza na ścieżkę dorosłości chrześcijańskiej. I choć to jeszcze dzieci, to w ich życiu nastąpił przełom, i od teraz godniej mogą stanąć przed ołtarzem i przyjąć do swego serca Pana Jezusa.
Tak ważny dzień poprzedzony był wieloma przygotowaniami, dzieci uczyły się modlitw, a także duchowo przeżywały każdy etap czekającej ich uroczystości, bo już sam dzień przyjęcia sakramentu dużo bardziej wśród tych małych jeszcze dzieci skupiony był na pięknych sukniach, wianuszkach i garniturach, będących dodatkiem do tak podniosłej chwili. I choć ks.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,
2011-05-18 08:36, dodał: tomek
a belem na tej komuni swientej

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.