2011-05-11 10:38: Warmia i Mazury pływają, akcja także w Bartoszycach
Ruszyła akcja Warmia i Mazury Pływają, która jest cyklem zawodów pływackich dla amatorów. Miejscem akcji są ośrodki basenowe w województwie warmińsko-mazurskim, w Dobrym Mieście, Gołdapi, Olsztynie, Pasymiu, oraz w Bartoszycach, gdzie w ubiegłą sobotę odbyła się pierwsza eliminacja akcji.
Akcja, która ruszyła w pięciu miastach naszego województwa ma na celu popularyzację pływania i turystyki wodnej w regionie, promowanie regionalnych obiektów i miejscowości popularyzujących pływanie, propagowanie zdrowego trybu życia, aktywnego wypoczynku i rekreacji mieszkańców regionu, rozpoczęcie nowych trendów w organizacji imprez pływackich w regionie. Spotkanie o charakterze sportowo-rekreacyjnym odbywa się pod patronatem marszałka województwa warmińsko-mazurskiego Jacka Protasa, a udział może wziąć każdy kto umie pływać, a nawet ta osoba, która tak naprawdę jest początkująca w tym temacie.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.