2011-05-04 13:49: Pierwsza komunia św. w regionie
Jedno z ważniejszych wydarzeń w życiu młodego katolika nierozerwalnie wiąże się z przyjęciem sakramentu pierwszej komunii świętej. To podniosła chwila dla samych najbardziej zainteresowanych, ale również dla katechetów przygotowujących te dzieci do świadomego przyjęcia sakramentu, a także dla rodziców i najbliższych, że ów dotąd mały członek rodziny zrobił krok milowy w swym duchowym życiu.
W majowy dzień do sakramentu komunii św. przystąpiło dwanaścioro dzieci z Parafii Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żydowie, ale w oprawie szczególnie ważnej, bowiem w dniu beatyfikacji Jana Pawła II stąd połączone dwie uroczystości.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.