2011-05-04 13:48: Pogorzelcy z Połęcza potrzebują pomocy
Takie sytuacje jak ta zdarzają się, choć nikt z nas nie jest na nie nigdy przygotowany, bo czy można być gotowym do ratowania z pożaru własnego dobytku, trudno nawet o tym myśleć. Tymczasem z tragedią związaną z pożarem mieszkania i tym samym stratami spotkała się w wielkanocny dzień rodzina państwa Matuszewskich z Połęcza.
Taką tragedię trudno przewidzieć, tym bardziej w czasie rodzinnych świąt, które powinny być raczej powodem do radości, a nie strachu i bezsilności na widok płonącego własnego mieszkania, tak jak w przypadku państwa Matuszewskich z Połęcza, którzy wielkanocną niedzielę przeżyli nie tak jak planowali.
Pożar, który wybuchł w sąsiednim mieszkaniu, w szybkim tempie rozprzestrzenił się na mieszkanie wspomnienie rodziny, i jak to bywa w takich sytuacjach zabrał cały dobytek. Szczęściem w nieszczęściu była nieobecność w tym czasie poszkodowanej rodziny w domu, oraz sam czas wybuchu pożaru w środku dnia.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,
2011-05-04 21:57, dodał: Mała
Ci ludzie naprawdę potrzebują pomocy, co widać na zdjęciu. Autor reportażu ma całkowitą rację i zgadzam się z tym panem. Każdy, kto przeżył podobną tragedię wie co czują Ci ludzie, strata tego co budowali przez sporą część swego życia jest strasznym przeżyciem. Prosimy o każdą pomoc, bo NAPRAWDĘ jest ona potrzebna. Ci ludzie będą wdzięczni do końca życia. PROSIMY i z góry za wszelką pomoc DZIĘKUJEMY!!!

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.