2011-05-04 13:46: 50-lecie SM „Budowlani”
Na ten jubileusz czekali organizatorzy, ale przede wszystkim wszyscy sympatycy i członkowie SM "Budowlani", która dokładnie 29 maja 50 lat temu rozpoczęła swoją działalność budownictwa mieszkaniowego w Bartoszycach. Tak uroczysty jubileusz wymagał oprawy, stąd gala z wyróżnieniem najbardziej zasłużonych odbyła się w BDK.
Jubileusz 50-lecia istnienia SM Budowlani to zaszczyt dla całej społeczności, która od lat korzysta z jej zasobów mieszkaniowych. I choć początek był bardzo spontaniczny, to sam fakt powstania i intensywnego rozwoju spółdzielni zdumiewa wszystkich tych, którzy nie wierzyli w tak założony cel budownictwa i tak liczny krąg członków.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.