2011-05-04 13:42: Udana zbiórka elektrośmieci
Z jednej strony fajna zabawa, a z drugiej korzyści z niej płynące, po pierwsze, że coś się dzieje wśród młodzieży, a po drugie, że w to wszystko zamieszani są mieszkańcy. Otóż Gimnazjum nr 1 podjęło się propagowania akcji pod hasłem "Uratuj ziemię przed elektrośmieciami", której główny cel wyznacza oczywiście samo hasło, ale za tym idą konkretne działania gimnazjalistów, by ambicją zdobyć pierwsze miejsce w ogólnopolskim konkursie ekologicznym, oraz by wspólnie z mieszkańcami uprzątnąć strychy, piwnice i garaże z rzeczy elektrycznych, od dawna nie używanych , a na pewno nie przydatnych kiedykolwiek.
Zadaniem gimnazjalistów było zorganizowanie zbiórki elektro śmieci, która odbyła się na tzw. osiedlu działki oraz międzytorzu.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.