2011-05-04 13:40: Grupy zawodowe podczas akcji sadzenia lasu
Mówi się, że każdy mężczyzna w swym życiu powinien posadzić choć jedno drzewo, i daleko to twierdzenie trzyma się od leśników, którzy w swej codziennej pracy nie raz mają okazję posadzić kolejne drzewo w lesie, i ciągle im mało, ale co więcej to twierdzenie nie dotyczy również tych wszystkich, którzy w tym roku postanowili wziąć udział w oryginalnych obchodach Międzynarodowego Roku Lasów.
Do akcji sadzenia lipy, buka, sosny, dębu włączyły się trzy grupy zawodowe: służby mundurowe, urzędnicy oraz leśnicy i przyjaciele lasu. Do zagospodarowania drzewami przeznaczono teren lasu w okolicy miejscowości Romankowo, a przy tak sprzyjającej pogodzie wyszło na to, że teren mógłby być jeszcze większy, bo z sił nikt nie osłabł i miał chęć do pobycia bliżej natury zdecydowanie dłużej, tym bardziej że było to zadanie przyjemne z pożytecznym.
Tegoroczna akcja przyjęła się, ku zadowoleniu uczestników jak i nadzorującego nadleśnictwa. Korzyści płynące z wykonywanego zadania były obopólne, stąd też lista chętnych do udziału w kolejnej tego typu akcji zapełni się w szybkim tempie, tak jak szybko, ale dokładnie zostały posadzone sadzonki drzew, które jeszcze w tym roku zostaną oplewione, a później chętnie oglądane przez kolejnych miłośników lasów.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.