2011-05-04 13:39: Współpraca WKŁ „Daniel” i SP w Sokolicy
Zajęcia lekcyjne z tematyką proekologiczną należą do najprzyjemniejszych wśród dzieci, które aktywnie w tych lekcjach uczestniczą nie tylko biorąc pod uwagę teorię, ale także praktykę, bo nic lepiej nie edukuje najmłodszych jak bezpośredni kontakt z tym, o czym się uczą. Stąd w ekologicznych akcjach często widać udział uczniów ze Szkoły Podstawowej w Sokolicy, która od dłuższego już czasu współpracuje z Wojskowym Kołem Łowieckim "Daniel".
Udział uczniów i myśliwych we wszelkich akcjach od początku jest ambitny, i wszyscy chcą w tym uczestniczyć, poszerzać swoją wiedzę, i poznawać to, co do tej pory było widziane jedynie w książkach. Stąd współpraca cieszy się popularnością, tym bardziej, że pozwala dzieciom zdecydowanie częściej być bliżej natury, i w szerszym zakresie poznawać pracę łowczych, którzy jak się okazuje nie tylko polują na zwierzynę, ale przede wszystkim pomagają leśnikom np.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.