2011-05-04 13:37: Street Contest przyciągnął młodzież
Oryginalnie, ale nie dla wtajemniczonych, czyli w głównej mierze dla młodzieży brzmiało hasło sobotniej imprezy, którą zorganizowano w kilku miejscach w mieście, a chodzi o Street Contest. Ta impreza była przykładem na to, że młodzi ludzie potrzebują aktywności, a przede wszystkim możliwości zaangażowania w tworzenie czegoś, co sprawia im radość i dodaje wiary, że w mieście może dziać się coś wyłącznie pod nich.
Głównym miejscem manewrowym, gdzie młodzież ochoczo przychodziła w sobotę było boisko przy ZS nr 1. Kolorowe stroje i hasła hiphopowe skupiły dość dużą grupę zainteresowanych, i to zarówno biorących udział jak i publiczność, która wykorzystała słoneczną pogodę, by rozpoczynający się majowy weekend zacząć na świeżym powietrzu i to aktywnie.
Turniej koszykówki otworzył sobotnie spotkanie, i do tego emocjonujące, bo choć to gra bez miana typowo turniejowego, to warto było powalczyć o zwycięstwo.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.