2011-04-28 09:24: Powstanie Młodzieżowa Rada Miasta
Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem już w październiku powinna działać w Bartoszycach Młodzieżowa Rada Miasta, w skład której wejdą uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, i która będzie obradować na zasadach podobnych co Rada Miasta.
Młodzieżowa Rada Miasta nie jest w Bartoszycach czymś nowym, to powrót do tego co swój początek miało blisko 10 lat temu, ale niestety z powodu nieścisłości w zapisach i braku wówczas chęci współpracy rozpadło się, na szczęście nie bez powrotnie. Pomysł wrócił wraz z pojawieniem się wśród obecnie funkcjonującej Rady Miasta radnych, którzy tematem chcą zarazić młodych bartoszyczan.
Podczas pierwszego spotkania, które szerzej zapoznało licznie zebraną młodzież z pomysłem powstania wspomnianej rady, przedstawiono m.in. projekt proponowanego statutu, który jasno określa cele funkcjonowania rady, zadania, oraz wskazuje jak powinien przebiegać wybór młodych radnych.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.