2011-04-28 09:20: II Olimpiada Przedszkolaka
W poprzednim roku Olimpiada Przedszkolaka miała swój debiut, stąd mogły pojawić się pewne niedociągnięcia, ale podczas II-go tego typu spotkania na zamieszanie nie było czasu, wszystko szło sprawnie ku zadowoleniu dzieci, które jak wiadomo dłuższymi spotkaniami po prostu się nudzą. Natomiast olimpiada to uczestnictwo wszystkich przybyłych dzieci, bowiem dużo pracy miały reprezentacje przedszkolne biorące udział w sportowych zmaganiach, ale nie mniej zajęć mieli również mali kibice, czyli przedszkolni koledzy.
Olimpiada, której głównym celem była sportowa zabawa i propagowanie aktywności fizycznej wśród dzieci, rozpoczęła się od wniesienia przez Konrada Kozubowskiego znicza, zawodnika który po swoim pokazie dla przedszkolaków stał się sportowym idolem. Zawodnicy złożyli oczywiście przysięgę, a po krótkiej rozgrzewce stanęli do rywalizacji z rówieśnikami.
Przedszkolaki zmagały się z równowagą, sprytem, oraz dokładnością.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.