2011-04-20 12:49: Misterium Męki Pańskiej
Czym jest Misterium Męki Pańskiej i jakie przesłanie ze sobą niesie, nie ma wątpliwości z odpowiedzią ten, kto uczestniczył w tak wyjątkowym wydarzeniu późnym wieczorem w kościele farnym, lub przed ekranem telewizora, gdzie na żywo można było śledzić to przedsięwzięcie.
Już po pierwszych scenach przygotowanego przez bartoszycką młodzież Misterium, założony cel został osiągnięty. Nie tylko Ci, którzy wystawiali ten spektakl mocno zaangażowali się w prezentowane role, ale przede wszystkim zaangażowani w to wszystko zostali widzowie oczarowani efektami właściwie dobranej muzyki, strojów, które przeniosły w czasy bardzo odległe, ale głównie właściwie dobranych słów, które w wielu pozostawiły ogromne wrażenie i skłoniły do głębokiej refleksji. Jak powiedział inicjator powstania tego Misterium ks.  >> czytaj dalej <<
dodał: Krzysiek,

"Telewizja Kablowa Bart-Sat" informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, wypowiedzi o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.